תמונת הדר של האתר של נורית נבו תטא הילינג

קלפי סגולה - קלפים

קלפי הסגולה של החיות האינדיאניות, מציעים לנו גשר נוסף לאותה חוכמה פנימית, עתיקה וקוסמית. זוהי דרך מצוינת להמחיש את התקשורת שלנו עם הבריאה לכדי מסרים ברורים, לקבל הכוונה ונקודת מבט חדשה, בדרך כלל גבוהה יותר ומעשירה.
 
הקלפים משמשים אותנו גם לפתיחת טוטם 9 החיות שלנו.
טוטם פותחים בדרך כלל רק פעם אחת בחיים ובדומה למפה אסטרולוגית, הוא שופך אור על הכוחות שמניעים אותנו, על המתנות שאיתן הגענו לפה, השיעור העיקרי שבאנו ללמוד, המאזן הפנימי בין גבריות לנשיות, הזיקה שלנו לתכנים של אדמה ופרקטיות, לעומת הזיקה לעולם הרוח.
פתיחת טוטם זו חוויה עשירה ומעשירה שפותחת פרספקטיבה רחבה מאוד על חיינו ומאפשרת יישום של הנלמד בעקבותיה באופן שימושי ומעשי בחיי היומיום,  גם כעבור שנים.
 
 
איך פגישה נראית
 
שימוש בקלפים יכול להיות חלק מפגישה הכולל שימוש בכלים אחרים. נשלוף קלף אחד או יותר, על מנת ליצור בהירות נוספת בנושא עליו עובדים.
פגישה שמוקדשת לפתיחת טוטם עורכת כשעה, ובה האדם מונחה להתמקד בליבה הפנימית שלו ולשלוף את 9 הקלפים עפ"י סדר הופעתם בטוטם, במיקומים השונים.
מנתחים ומבינים כל חיה, כמו גם את האינטראקציה בין חיה אחת לאחרת. נרשמת מפה ובה נקודות משמעותיות, כך שהמטופל יכול להיעזר בה בכל זמן נתון בחייו.
 
 
למי ומתי זה מתאים
 
 לאנשים שנמצאים בצומת בחייהם, רוצים לקבל פרספקטיבה רחבה כדי לבחור בצורה מדויקת את הצעד הבא.
 לאנשים שסקרנים להכיר את הרבדים השונים בעצמם ולמקד את האתגרים העומדים