תמונת הדר של האתר של נורית נבו תטא הילינג

המלצות

נובמבר 2014

יש רגעים מכוננים בחיים, כאלה שאת עוברת ויודעת שמכאן זה יהיה אחרת... זה מה שקרה לי באמירים כשנורית-לונה נבו מורתי המופלאה הביאה לעולם את סדנת הנשיות "אישה מבראשית". תנו לעצמכן מתנה מופלאה! אני חוויתי אותה פעמיים ואין לתאר את רמות עומק הריפוי והשחרור... מיה

 

 

נובמבר 2014

הי נורית,

הקורס היה מדהים, מרתק ורצון לעוד ועוד ידע. הדבר שהכי קשה לתפוש במיינד שלי זה הקלות הבלתי נסבלת של ניסים למרות שאני מצד שני מאוד מתחברת וגם מתחברת לבורא עולם כל יכול. מקווה להגיע לקורס מתקדמים מתי שהיקום יאפשר לי זאת, מירי

 

 

 

ספטמבר 2014,

 

נורית היקרה,

 

ראשית רציתי להודות לך על סופ"ש מרתק מאין כמוהו.

ללא ספק (אף לא קטנטן!) שהמתנה שהענקת לי הרחיבה והעשירה את חיי ללא הכר.

ותודה נוספת, לא פחות חשובה לאימא אהובה – האישה והאגדה

נעמה

 

 

 

נורית יקרה, 


ההחלטה שלי ללמוד תטא הילינג בשלה אצלי לפני זמן לא רב , או יותר נכון הנשמה שלי החליטה בשבילי שאנחנו לומדות תטא הילינג. לא ידעתי אצל מי אני רוצה ללמוד והיכן. קבלתי המלצות רבות  ולא יכולתי  להחליט , עד שבוקר אחד , במקרה.... (ברור לי שלא במקרה).. ראיתי את האתר שלך ונכנסתי אליו ושלחתי לך הודעה וחזרת אלי והקול שלך הבהיר לי - אצלך אני רוצה ללמוד! זאת היתה אהבה מקול ראשון. אני רוצה להודות לך על שגילית לי בשלושה ימים קסומים את פלאי התטא , את נפלאות הכלי הקסום הזה שיודע לשנות בזמן קצר אמונות חוסמות , ולברוא מציאות שאין בה מקום לפחד אלא לחיים מתוך אהבה ואפשרויות בלתי מוגבלות. נורית , את מורה נפלאה , מקצועית, יפה, ומלאת אהבה ונתינה  עם מיקוד מיקוד נפלאה.   היתה זו זכות גדולה עבורי ללמוד ממך. אין לי ספק שאני רוצה להמשיך איתך בקורס מתקדמים  ועוד ועוד ועוד. תודה לתמיר ולאהובה הנפלאים שכל כך היו שם בשבילנו בהדרכה , במטעמים ובחיבוק תמידי ולדריה המהממת שחיברה אותי כל הזמן לאהבה הגדולה שיש בי .
באהבה גדולה  

שולי דרורי 
 

 

 


תודה רבה רבה על הקורס הקסון והמפתח וגם על הסשן המופלא עזרת לי להתגבר על מקום שהייתי זקוק לדחיפה עצומה בו

אין גבול לתודה, להערכה ולאהבה

אופיר - אבן יהודה
 

 

 

נורית היקרה,

אין לתאר במילים את החוויה שעברתי במהלך הקורס ואני עדיין ממשיכה לחוות את זה. לאט לאט הדברים משתחררים אצלי, אני מגיעה לכל מיני הבנות חדשות/ישנות, שתמיד ידעתי אותם איפשהו בפנים אבל עכשיו זה מתבהר לי בצורה הרבה יותר מובנת וברורה. אני מרגישה שקיבלתי את ההנעה הראשונית ועכשיו צריך ללמוד לנסוע.

החיבור שלי איתך הוא מדהים, איך לנסח את זה שיהיה נכון: "אני מרגישה שאת מרגישה אותי" ולא הייתי רוצה לחכות עם זה. ברגע שהגלגלים התחילו לנוע, אני לא רוצה להאט את התהליך.

חיבוק גדול :)

ז'נט  - ירושלים
 

 

 

נורית הקסם,


נהניתי מאד מסדנה מעניינת ומאפשרת אינספור רעיונות כיצד להגשים "חלומות" למציאות,  והכל עם כלי יחיד ומיוחד-כלי קסם ה"תטא", שללא ספק הוא פותחן לבבות,ולא רק לזמן הסדנה.
 עד כה סה"כ זמן יחסית קצר לאחר סדנה, אני בחוויית לב שנפתח עוד ועוד לרווחה, ורק בשביל זה, כבר היה שווה.
מה גם שה"תטא הילינג" אכן מאפשר במהרה החלפת אמונות מגבילות של שנים ואף גלגולים J
למטפלות/ים, זהו כלי נוסף במתנה לארגז הכלים, זה אחלה מגרש משחקים, פשוט כייף חיים..
תודה לך נורית על נתינה ברוחב לב,  על יכולת הכלה עם הרבה נחת סבלנות ונדיבות,
זה מדהים איך עפו להם 3 ימים אינטנסיביים בכזו שלווה ומהירות.
תודה לדריה הקטנטונת המדהימה ולתמיר, על הכנסה וקבלת אורחים כל כך יפה.
ואיך לא, חיבוק גדול לאישה שכשמה כן היא: אהובה המחבקת האהובה שזיכתה אותנו בתבשילים מזינים וטעימים.

באהבה,  אריאלה - תל אביב
 

 

 

נורית היקרה

אין לי  מספיק מילים להודות לך על המתנה הנפלאה שהענקת לי ואני כבר מתגעגעת לתדר שלך ושל הקבוצה כולה.

הקורס המופלא שהעברת באהבה, חמלה וכישרון רב פתח לי שערים לקפיצות קואנטיות אדירות ,שלא ידעתי שאפשר בכלל לקפוץ .

למדתי לסמוך ,נפתחו דלתות למציאות אחרת  שהיא לטובתי הנעלה ,כי לא ידעתי שמותר לבקש .

הענקת מרחב מזין ובטוח להתמסר לתהליך ואיפשרת לי להפתח, לפגוש את הלב מחדש ולהחזיר לעצמי חלקיקי נשמה שאיבדתי בדרך.

כן ממש את כל אלו,(ועוד) תוך נדיבות עצומה וצניעות אמיתית

תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

{באהבה גדולה { גם לתמיר, דריה ואהובה

תהנו בדנמרק

מיה גונן הרפז-אבן יהודה

 


 

 

Dear Nurit,
 
First of all I would like to thank you for a wonderful seminar in Helsingør. It really gave me new insights in my own practice, and I have been using the techniques for two weeks now with great success! All of my clients are very happy at the moment because of the Theta Healing tools.

During this last week the tools have begun to merge with my existing alchemical tools, and I have entered this wonderful condition of practicing what I usually do, while being in the Theta state. It has made me better at everything all at once, and I thank you SO much for attracting me to your seminar♫

Mikkel  stjernberg-Denmark ♫

mikkelstjernberg
 


 

 

החוויה שלי מהסדנא


אני הגעתי לסדנא במקרה, כאשר יום לפני נפגשתי עם נורית מנחת הסדנא  והוקסמתי מבחורה רגישה, איכפתית מלאת אהבה שפשוט קראה אותי כמו מפה פתוחה. נורית המליצה לי על הסדנא שהתקיימה ביום למחרת למשך שלושה ימים ומשהו חזק בי הרגיש שאני צריך ללכת על זה, בהחלט הייתה החלטה מצוינת ונכונה. שלושת הימים היו מרתקים, מעניינים, ממלאים, מאתגרים ובעיקר מרגיעים ומרפאים. אם יש הגדרה כוללת שהייתי נותן לסדנא הזאת היא ריפוי עצמי, ריפוי הנפש, ריפוי השכל וריפוי הנשמה. סדנא שפשוט גורמת לך לניקוי. אני אישית הגעתי לסדנא במצב בריאותי לא טוב ואני חייב לציין שהסדנא הזאת גרמה לי להעביר את שלושת הימים בהרגשה טובה ועם הרבה אמונה להמשך. האהבה, התמיכה, הריפוי, האנרגיה של נורית ושל שאר הקבוצה התומכת היא לא משהו שאפשר להסביר במילים פשוט צריך לחוות את זה ולהבין. הסדנא אפשרה לי זווית אחרת להסתכל על החיים, דרך בה כל דבר אותו אני רוצה אני יכול להשיג ואני האחראי לבחירות שלי. והבחירה הראשונה שהיא גרמה לי לעשות היא לקבל את עצמי עם כל המשתמע מכך ולאהוב את עצמי במלוא העוצמה.

אני ממליץ מכל הלב.

אייל
 

 

 

I have suffered from sleepiness in 10 years. Three weeks after I had given birth to my first child, my husband was diagnosed with diabetes. He didn´t follow the doctors advice, but very much neglected the disease. I was told to take care of him, especially at night, when he´s bloodsucker could fall. Gradually my sleepiness started, and got worse over time.
During the years I have been to therapy, hypnosis, healing and many other things, which helped a lot. Now I am divorced from my husbond. When I met Nurit some months ago, I was sleeping when I was alone, but I couldn´t sleep next to my new boyfriend.
I had a Theta Healing session with Nurit where she found out, that because of incidents from a former life I guarded men, and also felt I had to guard my boyfriend at night, which, I wasn´t aware of at all. She worked with the incidents and healed them. Two weeks after I could sleep next to my boyfriend and now I sleep like a baby even with noises around me.
I am very happy for my "new" life and wish everybody to be helped for all the things that prevents them from having a free and happy life."

Helle, Psychotherapist -Denmark.
 


 

הגעתי לסדנה בעקבות טיפולי טתא הילינג אצל ענת , כיום אחרי הסדנה המפגשים עם ענת הם הרבה יותר יעילים אני מרגישה כאילו אנו מספקים בפגישה אחת שלושה מפגשים אין ספק שזה מאיץ את התהליך שהתחלתי בו.  

 בנוסף גיליתי בתוכי יכולות שהייתי מופתעת לגלות, בעקבות הקורס הרגשתי שחזרתי לילדותי  וחיזקתי את היכולות הקיימות בי באופן טבעי, אין ספק שיכולות אלה קיימות בכולנו רק פשוט שכחנו.

 נהניתי מאד מהדרך בה העברת את הקורס, בסבלנות ובאי שיפוטיות ידעת להקשיב ולענות על שאלות , להבהיר נקודות לא ברורות,לתת דוגמאות מחייך האישיים ,  וכמובן הרגישות הרבה שלך לכל משתתף ומשתתף, הדהמת אותי איך הרגשת למי כואב, למי יש בחילה וכו.

תודה לאהובה המקסימה על הכנת האוכל באהבה כה רבה, על השיתופים, אין ספק יחידה במינה.

 לתמיר ולדריה שהביאו אנרגיה מדהימה לסוף שבוע .

וכמובן אשמח לקחת חלק בסוף השבוע המתקדמים שיתקיים ב- 14 לאוקטובר ,

 אוהבת

 סימון ויצמן-ת"א
 


 

First of all thank you very very much for the fantastic gift -Theta Healing! Thank you for this new knowledge which is a fantastic tool that contains much more than I can imagine - It feels like a new area has started! I am overwhelmed! Thank you!

Maya – Denmark
 


 

נורית היקרה

שוב תודה על הסשן החשוב שעשית איתי

היתה לי סדנה נפלאה

התקדמתי באמון שלי

ובביטחון שלי

וזה בהחלט עשה לי קפיצה קוונטית

איזה כייף

הדס קלדרון-ת"א
 


 

דעי לך שאני מאוד אוהבת אותך ומעריכה אותך

ועבורי את דמות של מנחה/מטפלת/מדריכה לדוגמא! במקצועיות

בחיבור לעצמך, בהתנסחות שלך ובאור סביבך

שולחת חיבוק ענקי, כל הדרך מקליפורניה

עדי בן נון-קליפורניה
 


 

I want to thank you Nurit for an excellent introduction to Theta healing. - It was a great experience and yet another thoughtful
insight to the spirituel universe for me.

The DNA healing has left a profound impression to my body and I still have feelings going as well physical adaption from that healing proces. - Further, Anne-Vibeke and I tried healing on my hurt toe (played soccer...) and in fact the pain disappeared within 10 minutes and next day I walked with no pain. So I have really "proof" on the potential , I was introduced to :-)

In more general terms, I did find it interesting on the 7 levers and how to reach the Creator as another way than I practice as a believing Christian. It is a practice, that I will spend some time to digest and maybe adapt to when I want to get in contact with (the) God.


I have decided that I would like to join the intro class again when Nurit is back for that, and hope you will keep me posted on the schedule

Jens – Denmark
 

 

 

Dear Nurit and Tamir,

I hope you had a safe return to Israel. It was such a blessed experience to attend your course in Denmark, and I do feel the positive consequences

I look forward to seeing you again. Kisses to your lovely daughter, the smiling little Buddha,

Janice-Denmark




 

נורית יקרה,

היו לי המון שיעורים בסופ"ש הזה שעדיין מחלחלים.... ההמחשות של התטא הן כל כך מוחשיות שזה מדהים אותי כל פעם מחדש.

מאז הקורס האחרון אני משתמשת בזה הרבה יותר גם באופן מודע.

 אני שמחה על הפורמט לקורס המשך אכן היתה אוירה מאד מיוחדת.

ד"ש חמה לאהובה תמיר ודריה ושנה טובה ומבורכת באור וחסד מהיקום

 אורלי זיו-ת"א
 


 

 שנה טובה ומתוקה לך ולכל יקיריך

 כן... כן... כן... אני בפנים!!!

 אין לי מילים לספר לך כמה אני מאושרת שעברתי את הטתא

 תבורכי...

  וד'ש  לתמיר אהובה ולדריה המדהימה נשיקות...

 לך יקירה ים של תודות...

 אלדור רגב-גבעתיים
 

 

 

Dear Nurit.

Thank you so much for your letter, it made me very happy - and the morningprayer is a wonderful gift.

Since the seminar I have often sent you my gratitude, and now, as you ask for my experiences with the Theta frequency, I have the opportunity to share my developement with you.

Gilly was the one who invited me to the seminar, and I decided to participate out of curiosity, feeling that it would be a natural step for me in my spiritual developement. For years I have been doing yoga, meditating, living a CoCreating life full of love and meaningfulness. Being a teacher I was a little curious what my role would be at the seminar - together with healers and therapists, but Gilly assured me that I would be well placed.

I came openheartet and calm, and after the seminar I was overthrown and exited and overwhelmed. The weeks after I had a lot of extra work, which brought me down to earth again. I had a lot of energy and was sure of one thing: I really wanted to develope my Theta abilities, using the skills I had been given.

And that is what I have been doing ever since. I didn´t expect it, but people come here regularly to be healed. I told my friends and family that I wanted to practice, and they come here with problems and deseases, getting help. I must admit that the first time, I was almost scared because what happened was really strong. My friend´s thumbs had been locked  because of Gout - and she could immediately open her hands. She came here 4 times, and now she can use her hands as before.

I have had many sessions with my husband, and nothing happened, until I realized that he had a beliefe that healing was unnatural. After the beliefe work a wonderfull thing happened - we were sitting for a very long time in a whirl of strong energy coming in waves from our feet to our heads. My husband who is very down to earth - sensed and saw some "spirits" talking kindly of us. I felt the presence of angels. In my understanding we are a very old couple from many incarnations. Since  I met him, I have had the feeling that we have been together in many lives.

Every healing - more or less successfull - fills my heart with gratitude and joy. At the end of the sessions, I am often offered to share the light with the client, what a blessing!

Love

Mette Munk-Denmark

 


מילה לנורית
 

תודה שהסכמת לצעוד איתי את הדרך הארוכה שידעה כל כך הרבה גלים של גובה ותהומות,  תודה שהקפדת כל כך ללמד שוב ושוב ,  וגרמת לי ללמוד ולנסות לעשות לבד

תודה שגרמת לי להרגיש. היום אני יודעת שאי אפשר לחיות אחרת. אין אימה יותר גדולה בעולם מאשר לחיות בלי להרגיש.

תודה שהתעקשת כל הפעמים שהתעקשת, שלא הרמת אף פעם ידיים. תודה שלא נתת לי להרוס יתר על המידה, ולימדת אותי לבחור גם כשהבחירה היא בין רע לרע פחות, שפתחת לי חלון לעצמי ולעולם, ועזרת לי להגיע למצב שאני יכולה להגיד -  אני יודעת מי אני ואני סומכת על עצמי.

 תודה שהרגשת אותי בכל הרגישות שלך תמיד,  שהראית לי  שיש אנשים שאפשר ושווה לסמוך עליהם.

תודה שלא נתת לי להרים ידיים. ותודה שנתת לי להתייאש כשרציתי. תודה שהיית אמיתית איתי וכנה תמיד, גם כשידעת שזה ישרוף ותודה שלא עצרת שם. שלא נתת לי לעשות את העסקה הגרועה של שקט יחסי. שלימדת אותי דרך התטא שיש הרבה מעל שקט יחסי ושיש עסקאות הרבה יותר טובות. והיה שווה כל רגע, טוב ורע.  תודה שהיית איתי בדרך, מאחורי, לפניי ולצידי.

 טל פלד- פתח תקווה

 

 



חווית הטיפול שלי אצל נורית:
 

 במפגש הראשון שלי עם נורית היא הסתכלה על כפות הרגליים שלי ואמרה לי דברים שהיא רואה אצלי. כשהיא אמרה לי דברים חיוביים עלי, התכווצתי מבלי לשים לב, ממש התכווצות פיזית. נורית האירה את תשומת ליבי לזה, וכך הראתה לי כמה קשה לי להיות את הגודל שלי ואת העוצמה שלי. זה היה מאד מלמד. עם כל מפגש ומפגש ממש יכולתי להרגיש בהבדל של איך אני מקבל את החיוב, את הדברים הטובים שיש לעולם הזה לתת לי, ואת הדברים המדהימים שכבר בורכתי בהם.

זה היה תהליך של להיפתח לטוב! של לראות אותו ולחבק אותו מבלי לחוש אשמה. מבלי להרגיש שזה אגואיסטי, או שזה בא על חשבון מישהו אחר, או שזה בא במחיר כלשהו, אלא לחוש זכאות. שזאת מילה שאת המשמעות שלה הבנתי באמת רק במהלך הטיפול.

הטיפול אצל נורית, דרך התטא הילינג גרם אצלי לשינוי קוגניטיבי (הכרתי). הבנתי לראשונה שיש בי פחד ואשמה מלחיות ולהיות את מלוא היכולת והפוטנציאל שלי ושזה למעשה הדבר שהכי מעכב אותי ולא פחדים אחרים שנאחזתי בהם! ההתמודדות עם הפחד הזה לא תמיד הייתה קלה אבל הייתה מאד מאד מתגמלת ומשחררת. וכך גם חוויתי את קורס התטא הילינג עם נורית וסיגל, החוויה של הקורס היתה לי לא פשוטה כי כל הזמן עלו לי התנגדויות פנימיות וקושי לקבל ולחבק את כל הטוב שיש בשיטה הזאת. אבל בסופו של דבר למדתי המון על עצמי דרך הקורס הזה וזה הפך אותי לאדם שלם יותר. ועל כך אני אסיר תודה.

 

יואב דונט  ת"א